Biz Kimiz?

LTF insan kaynakları olarak, sizin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltecek, yepyeni fikirlerle yola çıkan, çocuğunuzun bakımını üstlenen, hastalarınıza kucak açan, temizliğinizi yapan, evinizde villalarınızda ve çiftliğinizde yatılı aile imkânı sunan, iyi bir personel, başarılı bir asistan temin eden ve bunun gibi birçok alanda hizmet veren bir firmayız. Hizmet anlayışımız, temelde yer alan hakkaniyet, dürüstlük ve adalet ilkeleri hem sizin hem de çalışanların mağduriyetini önlemek ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya yöneliktir.


Amacımız; Tecrübelerimiz doğrultusunda tüm müşterilerin ihtiyaçlarına uygun profesyonel kimliği ile işinin en iyisini yapan, samimiyeti ve güler yüzü ile güven, kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı personelle sizleri buluşturuyoruz.


Hakkımızda

LTF İnsan Kaynakları olarak mutlu müşteri mutlu personel ilkesini prensip edinmiş, sektörü iyi tanıyan, gelişmeleri yakından takip eden, kalitesinden ödün vermeden hizmet ihtiyacı olan tüm alanların personel açığını kapatarak ev, ofis temizliği, housekeeping, çocuk bakıcısı, oyun ablası, hasta ve yaşlı bakımı konularında yıllardır tecrübe sahibiyiz. Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değerleri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya iş ortaklarımızla beraber bizlerinde gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Her geçen gün kendini yenileyen sektörün köklü firmaları arasında yerimizi almayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde ön sıralarda olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam oluşturarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.